Modi Fuar - Fuar Stand Tasarımı, Fuar Standı, Ahşap Modüler Fuar Standı Kiralama, Fuar Tedarik Hizmetleri

ahşap stand, modüler stand, max plus fuar standları, ahşap kare profil, fuar ekstra malzemesi, özel sistem tasarımlar, fuar ve kongre standları, fuar kongre malzemeleri

Latest Projects

About ModiFuar

History :

Modi fair started to its life as electro dizayn. Now we keep going on as modi fair.


Modi,
manufactures special and modules fair stands and does their setting up in the fairs. Modi fair offers very expreinced and proffesional means of production, Modi fair is also known as its analytic and impressive works in the idustrical sector.


Fair stand
is very important for the firms to display their production and also it is the key for their brands of image to be kept in the minds by people.. the choosen production and the methods of design is being very permanent impact over the visitors. The fair stand is being changed accordingly with the style of life.


The clienst have always been ın center of Modi fair.
Modi fair always work hard for the fairs being done at maximum productivity. The Modi fair process very systematicly and planned productional period from the first manufactring to the latest one. That comes back as clients pleasant to us. So, we have been working proffesionaly for 6 years.


Our Mission :

Modi Fuar kurulduğu 2006 yılından bu yana, Türk ve Dünya stand tasarım sektöründe ki gelişmeleri takip edip, sürekli kendini yenileyip; partner olarak gördüğü müşterilerine en iyi hizmet ve görselliği sunmaktadır.

Hedef ve ilkesi müşterilerine değer yaratmak olan Modi Fuarın çalışma prensibi, kalite ve müşteri memnuniyetine dayanmaktadır.

Türkiye'de geleceğin fuar standları uygulamasını misyon olarak belirleyen Modi Fuar, herbiri kendi sektörlerinde marka olmuş bir çok firma ve işletmenin stand tasarımı anlamında çözüm ortağıdır.


Vision :

Modi Fuar kalite ve müşteri memnuniyetimizden ödün vermeden, gelişen ve sürekli yenilenen tasarım sektöründe ki en son uygulamaları takip ederek, müşteri ilişkisini partner ilişkisine dönüştürerek, sektördeki öncelikle tercih edilen firmaların başında gelmektir.